Myslíme trochu jinak, děláme věci trochu jinak.

Klasický školský model není to, co by nám úplně vyhovovalo. A tak jsme se již před nějakým časem rozhodli, že zkusíme něco volnějšího a kreativnějšího. Něco, co by ale zároveň mělo hodnotu. Něco, co dá lidem zábavu a zároveň vzdělávávní, a které ohodnotí i zaměstnavatelé.

Věříme tomu, že programy, které zde najdete bodou takové. Věříme, že společně budeme růst, bavit se a vzdělávat. Protože i pro nás je každý kurz, který přibyde, zábavou i rozvojem.

Na začátku jsme byli idealisti. Vytvořit web, jednotlivé programy, lekce, videa. To se nějak dá… No, a postupně jsme se stávali realisty. Zjišťovali jsme, co všechno je potřeba. Co se toho sami musíme naučit, abychom to zvládli. Co se ale mneměnilo, byl náš zápal pro věc a potřeba to skutečně zrealizovat. Jo, zjistili jsme v průběhu, že sami to nedáme a začal se tvořit malý tým s fajn lidma. Protože třeba točit , stříhat a zvučit videa, to už jsme fakt nedávali.

Teď se můžeme pochubit tím, že jsme to spustili. Že to celkem odpovídá našim představám. Že to lidé chválí a dává jim to smysl i dobrý pocit. Každý kurz, i když ho stavíme sami, si vždy procházíme. Zkoušíme si testy a někdy v nich dostáváme sami sebe. To když naletíme vlastním chytákům 🙂 Ladíme to a vychytáváme. Já osobně nejsem milovníkem kenečného dotahování detailů, ale tento projekt mne to fakt učí. A dobře mi tak.

Proč Europe?

No, protože naše nadšení a kus idealismu, nebo snad bláznovství, nás dál drží ve větší vizi, kterou pomalu naplňujeme. Tou vizí, která už je v procesu realizace, je posunutí on-line Kops Method Institutu do Německa, tedy bude v němčině a chystá se také angličtina.

Certifikát

Jasně, že budeme dávat certifikáty pro absolventy. Když už něco děláme, tak si za tím stojíme.

No a chcete vědět víc? Pak si klikněte na naše logo vlevo nahoře a jste tam 😉

P.S.: Víte kolik času nám zabere vytvořit jedno 2,5 minutové video? Tak si to spočítejme 2  – 3 h tvorba textu, sjet se jako tým k natáčení – cca 1,5 h, příprava a vlastní natáčení (nutno více záběrů) – cca 1 h, střih a ozvučení videa + vložená grafika – cca 3h. Tedy 3 + 1,5 + 1 + 3 = 8,5 h.     Natočit 2 a půl minuty videa je práce týmu na 8,5 hodiny.