Svět je plný kouzel. Někdy těch tajuplných, jindy až jednoduše obyčejných. Všechna ale mají jedno společné. Neuvěřitelně fungují a může je zažít každý z nás. Nepotřebujeme k tomu ani do kouzelné země, ani pomoc mocných čarodějů. Stačí vnímat svět kolem nás, objevovat jej a chtít něco změnit… Kniha kouzel –  příběh Lucy. Normální holky, která se ničím neliší od tisíce dalších holek a kluků. Jednoho dne však objeví na půdě starou Knihu kouzel….

Spolu s Lucy zažijete dobrodružství a budete objevovat kouzla ze starobylé knihy. Najdete způsob jak vykouzlit mamince úsměv, jak si vyrobit sluneční kapky pro lepší náladu,  jak si yvvyrobit lektvar na zvládnutí písemky nebo zkoušení a mnoho dalšího.

“Ano, tak by se dala kniha popsat. Ale v knize je ještě něco navíc, něco, ce děti strhne a když to objeví dospělý, nadchne jej to. A o čem že je to řeč? Kniha přináší příběh, přináší kouzla, ale přináší také praktické návody pro děti, jak mouhou řešit své situace, i když tato řešení jsou schována pod pláštíkem kouzel.

Chcete-li tedy pro Vaše děti náměty a návody k řešení jejich dětských starostí, je to přesně to pravé.

“Do Knihy kouzel jsme vtělili zkušenosti a poznání z naší praxe s dětmi všech věkových kategorií. Nicméně kniha je určena především dětem od sedmi, osmi let s příznivými ohlasy dětí až do šestnácti let. A když se jako rodiče podíváte na knihu očima vašich dětí nebo se vžijete se do svého dětství, budete překvapeni jejím skrytým obsahem.”

Kamila a Petr – autoři

A další kniha? Ano bude…