Kniha neobyčejných kouzel je určena především pro děti ve věku 7 – 13 let. Je jedinečná svým obsahem, kdy pod rouškou kouzel, které děti baví a zaujmou, se ukrývají speciální koučovací a afirmační techniky. Děti se tak nejen baví příběhem, ale zároveň si nenápadně osvojují techniky práce se svou a svými problémy a starostmi. A co se mohou naučit? Jak zahnat únavu a smutek, jak zvládnout lépe zkoušení, jak cvičit soustředění, jak se se zbavit strachu a mnoho dalšího. Ale také třeba to, že aby vyčarovaly mamince úsměv na tváři nepotřebují kouzelnou hůlku. Že stačí jen pomoci s domácností a pečovat o své věci.

Dopřejte svým dětem zábavu, která pomůže jim i vám. Protože objevovat, že kouzla všedního dne jsou také významná a mohou toho hodně změnit přináší radost. A jsou také skvělou prevencí proti splínům a depresím.

Doporučujeme především všem rodičům, kteří chtějí svým dětem dopřát samostatnost v řešení osobních situací nebo nemohou svým dětem věnovat tolik času, kolik by chtěli. Kniha neobyčejných kouzel pomáhá vašim dětem.

Tygr dělá uáá uáá

Tygr dělá uáá uáá… je první z „tygřích knih“ s příběhem šestiletého Jakuba.

Jak se krotí tygr

Jak se krotí tygr učí sedmiletého Jakuba zodpovědnosti za svého tygra.

Jak se domluvit s tygrem

Jak se domluvit s Tygrem – vysvětluje a učí základy komunikačních typů.

Kniha neobyčejných kouzel

Kniha kouzel skrývá speciální koučovací a afirmační techniky pro děti.

Tygří třídní kniha

Tygří třídní kniha je vynikající pomůckou především pro pedagogy 1. stupně ZŠ.