Třetí „tygří“ knihou v sérii  je knížka Jak se domluvit s Tygrem. Impulzem pro její napsání byla opět reakce rodičů. V minulé knížce jsme tak trochu nakousli problematiku komunikačních typů. Váš zájem (rodičů i dalších odborníků z řad psychologie a pedagogiky) nás dovedl k tomu, toto téma zpracovat obšírněji a zpracovat z něj v podstatě jednoduchou učebnici.  Cílem bylo umožnit opravdu každému porozumět tomuto témat a využívat jej ve svém životě s partnerem, s dětmi nebo ve své profesi. Abychom umožnili každému, kdo se o problematiku komunikačních typů zajímá jsme připravili speciální on-line program s názvem KOMUNIKAČNÍ TYPY ANEB JAK SE DOMLUVIT S TYGREM.   Zde můžete přejít k tomuto programu.⇐

Do knihy jsme také přidali kapitolu s podtituly jako například: Vztah rodič – dítě ( Rodič kamarád, Rodič vzor, Rodič na útěku), Přijetí – nepřijetí, skvělý Rituál přijetí nového člena rodiny, limity.

Také jsme přidali speciální pomůcku pro rodiče, aby jejich děti také pochopily, že rodiče toho mají opravdu hodně.  Nazvali jsme ji Časoměrnou kartičkou. Můžete ji stáhnout ⇒zde⇐. V knize popisujeme jak ji elegantně využít k tomu, aby děti /nebo i partner :D/ pochopily, kolik volného času mají oproti vám, a jak jej využívají.

Posledním doplněním této knihy jsou komunikační kartičky, které skvěle využijete zvláště u komunikace s mladšími dětmi do šesti až sedmi let.

Tygr dělá uáá uáá

Tygr dělá uáá uáá… je první z „tygřích knih“ s příběhem šestiletého Jakuba.

Jak se krotí tygr

Jak se krotí tygr učí sedmiletého Jakuba zodpovědnosti za svého tygra.

Jak se domluvit s tygrem

Jak se domluvit s Tygrem – vysvětluje a učí základy komunikačních typů.

Kniha neobyčejných kouzel

Kniha kouzel skrývá speciální koučovací a afirmační techniky pro děti.

Tygří třídní kniha

Tygří třídní kniha je vynikající pomůckou především pro pedagogy 1. stupně ZŠ.